Rekisteröidy Kirjaudu sisään

Yhteystiedot & aukioloajat

TRE STORE

Mikonkatu 6, Helsinki

+358 29 1700 430 

Ma–pe/Mon–Fri 10–19

La/Sat 10–18

Su/Sun 12–16

hello@worldoftre.com

 

Poikkeukset:

Helatorstai klo 12-17

 

TRE <3 NIDE

Garden, Kämp Galleria 2. krs./ 2nd floor

Pohjoisesplanadi 33, Helsinki

+358 44 722 3767

Ma–pe/Mon–Fri  10–19

La/Sat 10–18

Su/Sun 12–16

Poikkeukset:
Helatorstai 12-18 

 

TRE SALON

Aleksanterinkatu 44, 00100 Helsinki

+358 40 7093 856

Yksityistilaisuuksille / By appointment only 

salon@worldoftre.com 

  

TRE LAPLAND

TRE Laplandin viimeinen aukiolopäivä oli 30.4.2019. Kiitos kaikille ihanille asiakkaillemme!

Jounin Kauppakeskus, Tunturintie 16, 95970 Äkäslompolo
+358 44 7446344 

 

TRE WHEELS

TRE Wheels on oma pinkki kauppapyörämme, johon saatat törmätä kaupungilla tai tapahtumissa. Seuraa ja esitä toiveita instassa @TRE_wheels.

TRE Wheels is our mobile shop on wheels in Helsinki. 

  

TRE STORE JAPAN

2F Market Hall, Metsä Village 319-1-1 Nenokami, Miyazawa, Hanno 3570001 Saitama JAPAN

Open every day 10.00–20.00

info.japan@worldoftre.com

357-0001 埼玉県飯能市宮沢子ノ神319番1の1 メッツァビレッジ マーケットホール2階

 

 

OTA YHTEYTTÄ

 

Tilaukset & asiakaspalvelu / Orders & Customer Support: hello@worldoftre.com

Jälleenmyynti / Retail: products@worldoftre.com

Media: media@worldoftre.com

 


Anneli Kanninen
Store Manager: TRE Store
anneli@worldoftre.com
+358 44 363 2494

Jenni Alava
Store Manager: TRE Lapland
jenni@worldoftre.com
+358 40 709 0492

Johanna Keltto
Chief of Digital Business Development
johanna@worldoftre.com
+358 50 511 8658

Kaisa Mattila
Service Designer / TRE Salon
+358 40 7093 856
kaisa.m@worldoftre.com

Laura Lybeck
Store Manager: TRE <3 Nide  
laura@worldoftre.com
+358 50 345 3622

Mari Kekäle
Marketing and Sales Manager
mari@worldoftre.com
+358 40 567 8908

Salli Raeste
Brand Manager
salli@worldoftre.com
+358 50 324 6768

Susanna Otranen
Director of TRE Stores
susanna@worldoftre.com
+358 40 702 8708

Tanja Sipilä
CEO, Co-Founder
tanja@worldoftre.com
+358 400 776 786

Tomi Leppänen
Graphic Designer




WORLD OF TRE JAPAN

Bang Jeon Lee
Senior Manager of International Projects
bang@worldoftre.com
+358 44 296 3690

Mahoko Horikawa
Store Manager
mahoko@worldoftre.com
+81 90 6736 2899

 

Katso avoimet työpaikat

Hae meille harjoitteluun! Lähetä hakemus hello@worldoftre.com

 

 

SEURAA MEITÄ /  FOLLOW US

Facebook facebook.com/worldoftre

Instagram @wearetre